ArtAshka - Ashka Lowman Wersje Językowe

Ashka Lowman


Ashka Lowman jest uznaną, międzynarodową artystką publikującą swoje prace z The Art Group, Pyramid International oraz Image By Design.

Maluje w swoim własnym stylu na płótnie farbami akrylowymi używając światła i kolorów, które są pod bardzo mocnym wpływem licznych podróży i doświadczeń życiowych. Po ukończeniu studiów rozpoczęła podróże zagraniczne, w trakcie których niczym gąbka zaczęła wchłaniać różne kultury, zapachy oraz dźwięki. Zanurzyła się w zupełnie nowym i ekscytującym środowisku, ciesząc się eksplozją barw Karaibów oraz pasjonującym i namiętnym duchem Ameryki Łacińskiej. Zaczęła wówczas dzielić się, najlepiej jak tylko potrafiła, tymi doświadczeniami z innymi wyrażając to poprzez swoją sztukę, a po ślubie w 2004 r. osiadła w Anglii, która była źródłem dalszych inspiracji.

Ashka widzi swoją paletę jako nieograniczoną, niekończącą się tęczy możliwości. Jej modelami są w większości kobiety osadzone w różnych środowiskach kolorów, światła i tekstur - tworząc obrazy mocno oddziałowujące na wyobraźnię ludzi. Tworzy atmosferę otwierającą przed widzem szansę by być częścią doświadczenia, poprzez ciekawość własnej wyobraźni, koncentrując się na kobiecej urodzie, jej elegancji, jej tajemnicy, a nawet jej nagiej niewinności, być może tylko w tej jednej chwili złapanej w czasie dla nas wszystkich - by się nią podzielić.


St. Lucia, Karaiby

St. Barts, Karaiby

Ash Gallery, Essex. Wielka BrytaniaAshka obok portretu Barbary
HOME | ABOUT THE ARTISTART 2004-06 | ART 2006-09 | NEW ART | OTHER ART | CONTACT |
artashka@hotmail.com

©Ashka Lowman 2004-16. No material may be copied or reproduced without prior permission of the artist. Thanks.